Театральна група "Максимум"

Девіз: Рокрийся на всі 100%

Фотозвіт із театрального дебюту гуртківців тут

Мета гуртка: удосконалення всебічного розвитку творчих здібностей дітей засобами театрального мистецтва, розкриття творчого потенціалу дитини, розвиток пізнавальних інтересів дітей, розширення світогляду та мовленевого спілкування, виховання естетичного смаку.

Керівник гуртка: Ковальова Л.В.

На гуртку діти мають змогу не лише розкрити свої творчі  здібності, а й вдосконалити свою вимову, дикцію, попрацювати над мімікою та жестикуляцією. Колектив працює згуртовано і дружньо. Головне для юних акторів - це зіграність та природність, позитивні емоції та пошук нового.

ЯКУ КОРИСТЬ ПРИНОСИТЬ ТЕАТРАЛЬНИЙ ГУРТОК ДИТИНІ?

Театральні постановки об'єднують в собі різноманітні види мистецтва. Так, дитина, граючи, перевтілюючись, активно пізнає світ.

Завдяки репетицій, спілкуванню в колективі у дитини розвиваються психологічні процеси – це мова, спілкування, уява, пам'ять, увагу, а також уміння працювати в команді. Майбутній актор вчиться долати страх виступу перед аудиторією, керувати своїми емоціями і почуттями, він стає більш впевненим у своїх силах і можливостях.

Відбувається творчий розвиток особистості малюка за рахунок вивчення управління мімікою, мистецтва імітації, ораторської майстерності.

Дітям, які займаються в театральному гуртку, доводиться перебувати в постійному русі. Тренується їх координація, пластику. Так відбувається їх фізичний розвиток.

Одна з головних цілей і завдань театрального гуртка – формування любові до мистецтва, естетичне виховання – цілком реалізовується при відвідуванні дитиною занять.