Смолінський позашкільний заклад навчально-виховного об'єднання "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія - позашкільний навчальний заклад"
 
Смолінське НВО "ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія-ПНЗ"

 

 

 

 

 

 

 

Розклад занять гуртків на 2018-2019 н.р.

 

« З А Т В Е Р Д Ж У Ю»

 директор  Смолінського НВО 

____________  В.Ю.Угрімов

                     «1»вересня 2018року       

РОЗКЛАД

занять гуртків ПНЗ на 2018-2019 навчальний рік.

 

Назва гуртка , секції

   ПІБ керівника

Кількість

годин

       Рік      

  навчан

ня

                   Дні    тижня, час занять                                    

Місце занять

понеділок

вівторок

середа

четвер

п’ятниця

субота

неділя

1

Бєльш О.А

Східні танці

анс. «Гюльбахор»

6

6

 

3

6

 

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

 

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

 

15.00-17.00

17.00-19.00

 

 

 

вихідний

Каб.005

Бально-спортивні танці «Реверанс»

 

6

4

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

14.00-16.00

2

Доник О.В.

«Забава»

6

 

4

 

 

 

 

14.00-17.00

 

 

17.00-20.00

 

вихідний

Бібліотека№1

        «Сувенір»

6

6

3

4

 

 

17.00-20.00

 

14.00-17.00

 

14.00-17.00

11.00-14.00

3

 

Дружиніна Т.Ф.

«Умілі руки»

6

6

2

3

 

 

14.00-17.00

14.00-17.00

 

14.00-17.00

14.00-17.00

 

вихідний

Каб.220

4

Строкова Т.Ф.

«Художня кераміка»

4

4

1

1

 

14.30-16.30

14.30-16.30

14.30-16.30

14.30-16.30

 

вихідний

НВО

Каб.300

5

Дорофєєва Т.Г.

«Художнє слово»

4

1

14.30-15.30

14.30-15.30

 

 

14.30-15.30

14.30-15.30

 

 

вихідний

Каб.214

6

Лєтунова Т.М.

«Берегиня»

(народна лялька)

4

      6

 

1

2

 

 

 

15.00-17.00

17.00-20.00

 

 

 

15.00-17.00

 

 

 

 

15.00-18.00

 

 

 

вихідний

 

 

 

Каб.219

 «Декоративне ужиткове мистецтво»

4

1

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

«Квілтинг»

(клаптикове шиття)

 

6 

3

17.00-20.00

 

17.00-20.00

 

 

7

Малашенко С.М.

«Малятко»

 

4

6

 

1

2

 

 

16.30-18.30

 

16.30-18.30

 

 

11.30-13.30

 

 

16.30-18.30

 

16.30-18.30

 

вихідний

 

Каб.110

8

Калашник Т.С.

«Альтаїр»»

 

 

4

 

 

 

1

 

 

 

 

 

 

 

15.00-17.00

 

 

 

 

 

 

 

15.00-17.00

 

 

вихідний

НВО

каб 352

9

Любчик С.В.

Естрадний спів «Пролісок»

6

2

 

14.00-16.00

 

14.00-16.00

14.00-16.00

 

вихідний

Музичний зал НВО

10

Тірошко Л. В. «Прем’єра»

4

1

 

15.00-17.00

 

15.00-17.00

 

 

вихідний

НВО(спорт-

зал) початкова ланка

11

Корчинська І. В.

«Крок вперед»

4

4

4

4

4

1

1

1

1

1

 

 

 

15.30-17.30

17.30-19.30

 

 

16.00-18.00

18.00-20.00

15.30-17.30

17.30-19.30

 

 

16.00-18.00

18.00-20.00

14.00-16.00

16.00-18.00

вихідний

Мал.зал

12

Хомич О.А.

«Основи християнської етики»

 

6

 

3

 

12.30-15.30

 

 

 

 

 

вихідний

 

13.00-16.00

НВО (початкова ланка) НВО

каб.238

Вологе прибирання  в кабінетах та залах за графіком.

Заступник директора НВО                                                   Н.М.Петрова

Голова ПК ПНЗ                                                                     А.В.Барановська