Знай і люби свій край

17 квіт. 2018
Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва

З 05.04.2018 по 13.04.2018 у позашкільному навчальному закладі  відбувся І-ий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу   декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Вихованці та керівники гуртків закладів селища представили на огляд близько 100 авторських робіт у восьми номінаціях: «Народна лялька», «Квілтинг» (клаптикове шиття), «М’яка іграшка», «Вироби з стрічок», «Художня вишивка», «В’язання гачком» та «Живопис» і «Графіка» . Виставка продемонструвала естетичні смаки та уподобання, широкий спектр творчої палітри виконавців та високий фаховий рівень керівників гуртків навчальних закладів.

VFL.RU - ваш фотохостинг

Захід проводився з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та підлітків, висвітлення багатогранності творчої особистості, вивчення, піднесення національних традицій та формування у дітей поваги до них засобами образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва , залучення вихованців до розуміння прекрасного в навколишньому середовищі, сприяння реалізації творчих задумів підростаючого покоління.
   Виставка щиро порадувала своїм яскравим, колоритним розмаїттям робіт. Кожен представлений виріб можна назвати шедевром тому, що він виконаний з душею і художнім смаком.  Іноді для створення роботи потрібні тижні або місяці, бо кожна деталь народжується окремо. І лише після кропіткої праці, коли всі образи з’єднуються  воєдино і все займає своє місце, народжується особливий витвір мистецтва.
За рішенням комісії на ІІ-ий етап виставки-конкурсу, яка відбудеться з 20 квітня по 25 травня в місті Кропивницький на базі «Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості», від нашого закладу відібрано 8 найкращих робіт.

VFL.RU - ваш фотохостинг