Пробудилась українська мова, відродились батькові слова.

23 лют. 2018
21 лютого, відзначається Міжнародний день рідної мови.

До Міжнародного дня рідної мови у Смолінській  бібліотеці №1  проведено літературно-музичне   свято  «Пробудилась українська мова, відродились батькові слова».

Ведучі,   Наталія Сизранова- бібліотекар  та Ортюкова Аліна Василівна – заступник директора з навчально  – виховної роботи, розповіли про історію виникнення цього свята. Про історію  виникнення  письма та перших друкованих книг.  Багато пізнавальної інформації почули гості  свята з повідомлення «Цікаві факти про українську мову».

Разом з учнями декламували вірші  відомих українських поетів.

Вихованці Смолінського ПНЗ гуртка «Етнографія», керівник Ортюкова А.В. , показали дві повчальні   інсценізації:   П. Глазового «Кухлик» та легенду про те, як Ангел роздавав  таланти різним народам.

Діти пригадували слова відомих людей про рідну українську мову, прислів’я, приказки та відгадували загадки.

VFL.RU - ваш фотохостинг VFL.RU - ваш фотохостинг VFL.RU - ваш фотохостинг