Районний Методичний міст для практичних психологів

20 лют. 2018
Арт-терапія: «Розмова зображень»

Районний Методичний  міст для практичних психологів,  вихователів ДНЗ та вчителів початкових класів “Організація роботи психолога, вчителя та вихователя з проблемними дітьми”

В числі проблем, над якими працювали педагоги та психологи – проблема дезадаптації дітей у дошкілному віці та у віці учнів початкового навчання. Однією з ланок роботи психолога – є арт – терапія.

Арт-терапія, як метод психокорекції. Це зцілення за допомогою будь-якої художньої творчості,   це форма виховного впливу та покращення психологічного здоров’я.  Арт-терапія як гра, задоволення та відпочинок,    навчання,  засіб самовираження  з особливою  фантазією дитини.
Практичний психолог нашого закладу Малашенко Світлана Михайлівна поділилась з колегами власними напрацюваннями в цій сфері та провела з вихованцями практичне заняття з арт-терапії:  «Розмова зображень»

VFL.RU - ваш фотохостинг VFL.RU - ваш фотохостинг VFL.RU - ваш фотохостинг