День вшанування Героїв Небесної Сотні

23 лют. 2018
Стіннівка «Краєзнавець» з галереєю портретів героїв

День вшанування Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Науковим товариством учнів «Патріот» нашого закладу проведено ряд заходів до Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: випущено стіннівку «Краєзнавець» з галереєю портретів героїв, в секціях пройшли лекційні виступи вихованців перед одногрупниками - «Хай живе у віках людська пам’ять та слава загиблим героям Небесної Сотні!»

Сумний список Небесної Сотні відкрився 22 січня 2014 року, коли від вогнепальних поранень під час сутичок у центрі столиці загинули активісти Майдану Сергій Нігоян та Михайло Жизневський. Того ж дня в лісі під Києвом було знайдено тіло зі слідами тортур активіста Юрія Вербицького. До 18 лютого 2014 року вже налічувалось 9 загиблих. З 18 по 20 лютого на Майдані загинуло найбільше людей – 78 осіб, після 20 лютого – ще 20. Окрім українців, жертвами режиму Януковича стали білоруси, вірмени та грузини. Усі вони увійшли до меморіалу борців за українську Незалежність – до Небесної Сотні.

VFL.RU - ваш фотохостинг